Oppdaterte utgaver nå tilgjengelig

Skrevet av:
Sportslig utvalg
Publisert:
03.05.2020
2020-utgaver av klubbhåndboka og sportsplan er nå tilgjengelig.
2020-utgaver av klubbhåndboka og sportsplan er nå tilgjengelig.

Reviderte utgaver av Frei FK sine håndbøker er tilgjengelige.

Klubbhåndboken 2020

Klubbhåndboka til Frei Fotballklubb skal fungere som et oppslagsverk med svar på viktigste spørsmål knyttet til klubbens drift og aktivitet. Den skal sikre kontinuitet i klubben og likhet mellom lagene.

Les klubbhåndboka direkte her, eller last den ned i pdf-format i linken under.

 

Sportsplan utarbeidet av sportslig utvalg.

Sportsplanen er klubbens styringsverktøy og hjelpemiddel for treneren og laglederen. Laglederen skal, i samarbeid med trenerne, finne hvilke regler og retningslinjer som gjelder ved påmelding av lag, turneringsbestemmelser osv. Med utgangspunkt i klubbens verdier og målsettinger legger sportsplanen grunnlaget for ”Flest mulig – lengst mulig – best mulig” i et trygt og utviklende miljø for alle.

Les sportsplana direkte her, eller last den ned i pdf-format i linken under.

 

Lik Frei Fotballklubb på Facebook

  •  

Relaterte dokument og filer:

 

Generalsponsor

Utstyrsleverandør

Samarbeidspartnere