Klubbhåndboka 2019

Skrevet av:
Sportslig utvalg
Publisert:
12.01.2019
Klubbhåndboka er et oppslagsverk for klubbens medlemmer.
Klubbhåndboka er et oppslagsverk for klubbens medlemmer.

Frei Fotballklubbs klubbhåndbok for 2019 er lansert.

Klubbhåndboka til Frei Fotballklubb skal fungere som et oppslagsverk med svar på viktigste spørsmål knyttet til klubbens drift og aktivitet. Den skal sikre kontinuitet i klubben og likhet mellom lagene.

Sportslig utvalg har utarbeidet klubbhåndboka, som er vedtatt og godkjent av klubbens styre. Klubbhåndboka er utarbeidet for spillere, trenere, ledere, dommere, foreldre og andre tillitspersoner i klubben. Den er spesielt godt egnet for nye medlemmer av klubben som tar på seg verv eller andre arbeidsoppgaver. Klubbhåndboka gir svar på hva som er viktig for oss, hvem vi er, og hvilke målgrupper klubben er til for.

Les klubbhåndboka direkte her, eller last den ned i pdf-format i linken under.


Relaterte dokument og filer:

 

Generalsponsor

Utstyrsleverandør

Samarbeidspartnere